Katalog
Nahrávám...
NOVINKA!! :) Rosé AN-ZWEI, tak jak ho ještě neznáte. Jemně perlivé víno,...
Vyrobeno z modrých hroznů bez nakvášení, u stolních vín šumivých a perlivých vín i ze směsi bílého a červeného vína.
Podkategorie
Růžová vína s nejméně 4g zbytkového cukru a max. 9g cugru v litru. Pokud rozdíl zbytkového cukru a celkového obsahu kyselin přepočítaný na kyselinu vinou je 2g a méně.
Nesplňuje-li víno podmínku pro vína suchá a bílé víno s max. 12g zbytkového cukru na litr nebo max. 18g v litru, pokud rozdíl zbytkového cukru a celkového obsahu kyselin přepočítaná na kyselinu vinnou je 10 gramů nebo méně.
Obsah zvytkového cukru ve véně je větší než nejvyšší hodnota stanovená pro vína polosuchá, ale dosahuje nejvýše 45g/l.
Vína bez rozdílu barvy a použité technologie se zbytkem cukru nad 45g/l.
Rosé jak má být! Tohle je naše AN-ZWEI, cuvée z odrůd André a Zweigeltrebe, má krásnou růžovou barvu. Ve vůni tóny smetanového jogurtu s lesním ovocem. V chuti je krásně plné, harmonické s příjemnou a osvěžující kyselinkou.
Rosé světle malinové barvy vyráběné krvácením červeného rmutu. Ve vůni najdeme tóny jahod, červeného ovoce a smetany, v chuti lehčí ovocité doplněné zbytkovým cukrem.
Barva je lososově růžová s oranžovými odlesky. Vůně je nádherně plná kombinací zralého červeného ovoce, především jahod, malin a ostružin s nádechem máty. Chuť je plně ovocná, minerální až lehce kořenitá, ale překvapí příjemným smetanovým závěrem. Víno není určeno k archivaci.